h Dolar 32,5271 % 0.02
h Euro 35,0105 % 0.02
h Sterlin 41,4201 % 0.15
h Altın (Gr) 2.434,02 %-0,04
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Vali Tavlı’dan Umulandan Daha Fazlası: “Birlikte Muhteşem İşlere İmza Atacağız!”

Vali Tavlı’dan Umulandan Daha Fazlası: “Birlikte Muhteşem İşlere İmza Atacağız!”

Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vali Tavlı, Samsun basınının gücünden ve birliğinden memnuniyet duyduğunu belirterek birlikte güzel çalışmalar yapacaklarını söyledi. Aynı zamanda Vali Orhan Tavlı'nın ziyareti karşısında memnuniyetini ifade eden Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, şehre "Basın Müzesi" kazandırma çalışmalarının da hazırlık aşamasında olduğunu belirtti. Vali Tavlı ve gazeteciler, ziyaretin sonunda bir fotoğraf çektirdi ve hayatını kaybeden gazetecilere Allah'tan rahmet diledi.

Samsun Valisi Orhan Tavlı, “Samsun’da güçlü bir basın yapısı var. Birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vali Orhan Tavlı, Samsun basının gücünden ve birlik içerisinde oluşundan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Basın alanında güçlü bir şehir olan Samsun’da, gazetecilerin sağladığı birlik ve beraberlik bizi son derece memnun ediyor. Şehrimizin tanıtımı noktasında birlikte güzel çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu çerçevede, geçtiğimiz günlerde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladık. Samsun’da gazetecilerin bu özel ve anlamlı günlerini bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.

Samsun’a Basın Müzesi

Vali Orhan Tavlı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ise, “Valimize, Samsun basınına yönelik güzel sözlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Samsun’un gelişimi için bugüne kadar üzerine düşen hiçbir görevden kaçmayan gazeteciler olarak, bundan sonra da aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimize kazandıracağımız ‘Basın Müzesi’ başta olmak üzere birçok çalışma ile ilgili hazırlık aşamasındayız” ifadelerini kullandı.

Vali Tavlı ve gazeteciler, ziyaretin sonunda günün anısına birlikte fotoğraf çektirdi. Samsunlu gazetecilerin hayatını kaybettiği fotoğrafların yer aldığı köşeyi inceleyen Vali Tavlı, “Hayatını kaybeden değerli basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

Çocuklar, jandarmayı ziyarete gitti

Sıradaki haber:

Çocuklar, jandarmayı ziyarete gitti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.