h Dolar 33,1014 % 0.16
h Euro 36,0385 % 0.16
h Sterlin 42,9555 % 0.1
h Altın (Gr) 2.563,63 %0,10
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Aşevi’ni Ziyaret Etti

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Aşevi’ni Ziyaret Etti

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, evlerine sıcak yemek ulaştıran Zonguldak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aşevi'ni ziyaret etti. Aşevi hizmetlerinin önemini vurgulayan Vali Hacıbektaşoğlu, yapılan her hizmetin kıymetli olduğunu ancak bu hizmetin kıymetinin biçilemez olduğunu belirtti. Aşevindeki yemek çeşitleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, personel için kolaylıklar diledi. Aşevinden haftanın 6 günü bin 500 vatandaşın, Kilimli ve Kozlu ilçelerinden ise 200 vatandaşın yararlandığı aktarıldı.

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Aşevi’ni ziyaret ederek aşevi hizmetlerinin önemini vurguladı. Vali Hacıbektaşoğlu, 2018 yılından beri engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara evlerine sıcak yemek ulaştıran Zonguldak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aşevi’nde incelemelerde bulundu. Aşevinde sunulan yemek çeşitleri ve kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgiler alan Vali Hacıbektaşoğlu, aşevi çalışanlarına kolaylıklar dileyerek memnuniyetini dile getirdi. Haftanın 6 günü hizmet veren aşevinden bin 500 vatandaş merkez vakfından, 200 vatandaş ise Kilimli ve Kozlu ilçelerinden yemek alıyor. Toplamda bin 700 kişinin faydalandığı açıklandı.

Kanserle mücadele eden okul müdürü, öğrencilerinden destek dolu bir mesajla buluştu

Sıradaki haber:

Kanserle mücadele eden okul müdürü, öğrencilerinden destek dolu bir mesajla buluştu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.