h Dolar 33,0594 % -0.07
h Euro 36,0089 % -0.07
h Sterlin 42,7302 % -0.23
h Altın (Gr) 2.551,43 %-1,89
h BIST100 11.131,32 %-0,07
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Vali Ali Çelik, “Hırsızlık vakalarında önemli bir düşüş yaşandı” açıklamasında bulundu

Vali Ali Çelik, “Hırsızlık vakalarında önemli bir düşüş yaşandı” açıklamasında bulundu

Hakkari Valisi Ali Çelik, yapılan bir toplantıda 1-14 Ocak tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarının azaldığını belirtti. Hırsızlık olaylarında yüzde 56, dolandırıcılık olaylarında ise yüzde 36 oranında bir düşüş olduğu tespit edildi. Vali Çelik, bu başarılı çalışmalardan dolayı emniyet güçlerini tebrik etti.

Hakkari Valisi Ali Çelik, hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarındaki azalmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Yapılan değerlendirmelere göre, Vali Çelik, Vali Yardımcısı Tayyar Emre Mahmutoğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Koray Süer, İl Emniyet Müdür Vekili Nuri Kaya ve ilgili birim yöneticileri ile bir araya gelerek asayiş toplantısı gerçekleştirdi. Hakkari genelinde 1-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen olayların analizinin yapıldığı brifingleri inceleyen Vali Çelik, söz konusu dönemde hırsızlık olaylarının %56, dolandırıcılık olaylarının ise %36 oranında azaldığını ifade etti. Bu başarılı sonuçların elde edilmesinde önemli rol oynayan tüm kolluk kuvvetlerine özverili çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

Ayvalık’ta su tahliye ve hasar tespit çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Sıradaki haber:

Ayvalık’ta su tahliye ve hasar tespit çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.