h Dolar 33,0574 % -0.08
h Euro 36,0363 % -0.08
h Sterlin 42,7619 % -0.18
h Altın (Gr) 2.556,04 %-1,72
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Uyuşturucu satıcısı, ticaretini gerçekleştirmeden önce yakalandı

Uyuşturucu satıcısı, ticaretini gerçekleştirmeden önce yakalandı

Kayseri'ye uyuşturucu madde getirmek isteyen bir şahıs, polis ekipleri tarafından yakalandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün çalışmaları sonucunda gerçekleşen operasyonda, şahsın üzerinde 1 kilo 26 gram uyuşturucu madde ve 3 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Şahıs, işlemler için emniyete götürüldü. Bu olay, Kayseri'deki uyuşturucu ticaretine karşı mücadelede alınan önlemlerin bir sonucu olarak değerlendirilmektedir.

Kayseri’ye uyuşturucu madde taşımak isteyen bir kişi, polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda yakalandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün koordinasyonunda yapılan çalışmalarda, uyuşturucu madde taşımak amacıyla şüpheli bir kişi tespit edildi. Polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen aramalarda, 1 kilo 26 gram uyuşturucu madde ve 3 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturucu maddenin üzerine el konulurken, yakalanan kişi ise emniyete götürülerek işlemleri yapılmak üzere gözaltına alındı.

Diyarbakır’da karbonmonoksit gazıyla zehirlenen bir kadın 42 gün sonra hayatını kaybetti – Vakit.com.tr

Sıradaki haber:

Diyarbakır’da karbonmonoksit gazıyla zehirlenen bir kadın 42 gün sonra hayatını kaybetti – Vakit.com.tr

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.