h Dolar 33,0716 % 0.01
h Euro 36,2070 % 0.01
h Sterlin 43,0471 % 0.01
h Altın (Gr) 2.619,08 %0,20
h BIST100 11.177,95 %0,39
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Tuşba Belediyesi, kadınlara özel olarak düzenlediği kandil programıyla dikkat çekiyor.

Tuşba Belediyesi, kadınlara özel olarak düzenlediği kandil programıyla dikkat çekiyor.

Van'ın Tuşba Belediyesi, üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili sebebiyle kadınlara özel bir kandil programı düzenledi. Programda Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı, ilahiler okundu ve dua edildi. Bu geleneksel etkinliğe yoğun katılım sağlandı. Belediye çalışanları da katılımcılara kandil simidi dağıttı ve çeşitli ikramlarda bulundu.

Van’ın Tuşba Belediyesi, özel bir kandil programı düzenleyerek mübarek üç ayların başlangıcını ve Regaip Kandili’ni kutladı. Sosyal belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Tuşba Belediyesi, özel gün ve gecelerde vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Regaip Kandili’nde kadınlara özel olarak düzenlenen kandil programına katılım yoğun oldu. Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman’ın talimatıyla Tuşba Toplum Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Sinevizyon gösterileri ve ilahi okumalarının yapıldığı bu özel gece, kadınların dua etme ve tefekkür etme fırsatı bulduğu bir atmosferde geçti. Tuşba Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen kadınlara özel kandil programı, bu yıl da büyük ilgi gördü. Ayrıca belediye çalışanları katılımcılara kandil simidi ve çeşitli ikramlarda bulundu.

Melih’in Hayali Gerçek Oldu: Başarılı Girişimcinin İçindeki Tutku Gerçeğe Dönüştü

Sıradaki haber:

Melih’in Hayali Gerçek Oldu: Başarılı Girişimcinin İçindeki Tutku Gerçeğe Dönüştü

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.