h Dolar 33,0664 % -0.05
h Euro 36,0371 % -0.05
h Sterlin 42,7349 % -0.22
h Altın (Gr) 2.552,61 %-1,84
h BIST100 11.143,20 %0,03
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Tekirdağ’da gerçekleşen uyuşturucu operasyonları sonucunda 4 kişi gözaltına alındı.

Tekirdağ’da gerçekleşen uyuşturucu operasyonları sonucunda 4 kişi gözaltına alındı.

Tekirdağ'ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde gerçekleşen operasyonlarda, jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu ve silah ele geçirildi. Operasyonlar sonucunda araç, ev ve şahıslarda yapılan aramalarda toplamda 36 adet sentetik hap ve 3 gram esrar bulundu. Bu bağlamda, 4 şüpheli gözaltına alındı.

Tekirdağ’ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde jandarma ekiplerinin yürüttüğü operasyonlarda uyuşturucu ve silah ele geçirildi. Bu operasyonlar sonucunda 4 şüpheli gözaltına alındı.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonlarıyla, uyuşturucu kaçakçılarına nefes aldırmıyor.

Geliştirilen takip çalışmaları ve gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda, Y.D. isimli kişinin aracında 1 adet kurusıkı tabanca, Y.A. isimli kişinin evinde yapılan aramada ise 36 adet sentetik hap ele geçirildi. Ayrıca, Y.K. isimli bir yolcunun üzerinde 3 gram esrar ve R.Ö. isimli bir kişinin üzerinde de 3 gram esrar bulundu.

Olayla ilgili olarak 4 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyet Müdürü Pehlivan, engelli çocukları misafir etti

Sıradaki haber:

Emniyet Müdürü Pehlivan, engelli çocukları misafir etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.