h Dolar 33,0629 % 0.03
h Euro 36,0908 % 0.03
h Sterlin 42,9659 % 0.09
h Altın (Gr) 2.561,38 %0,01
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Tekirdağ’da fabrika inşaatında meydana gelen göçük sonucu, 2 işçi toprak altında kaldı

Tekirdağ’da fabrika inşaatında meydana gelen göçük sonucu, 2 işçi toprak altında kaldı

Tekirdağ'ın Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrika inşaatında hafriyat sırasında meydana gelen göçükte 2 işçi toprak altında kaldı. İhbar üzerine AFAD, UMKE, itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri bölgeye sevk edildi. Ekipler, 9 metrelik toprak yığını altında kalan işçileri kurtarmak için 8 saattir çalışıyor. Bir işçiyle iletişim kesildi.

Tekirdağ’da meydana gelen bir olayda Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrika inşaatının hafriyat çalışmaları sırasında bir göçük oluştu. Bu göçük sonucunda 2 işçi toprak altında kaldı ve halen kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan bir fabrika inşaatında saat 15.30 sıralarında hafriyat çalışmaları sırasında meydana gelen göçük sonucunda 2 işçi toprak altında kaldı. İhbar üzerine olay yerine AFAD, UMKE, itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri yönlendirildi. Kurtarma ekipleri, 9 metrelik toprak yığınının altında kalan işçileri kurtarmak için şu an itibarıyla 8 saat boyunca çalışmalarını sürdürmektedir. Ancak, toprak altında olan bir işçiyle iletişimin kesildiği belirtildi.

Kütahya’da geçen yıl içerisinde uyuşturucuyla ilgili 188 kişi gözaltına alındı

Sıradaki haber:

Kütahya’da geçen yıl içerisinde uyuşturucuyla ilgili 188 kişi gözaltına alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.