h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Tamirhane soyguncuları polis tarafından ele geçirildi

Tamirhane soyguncuları polis tarafından ele geçirildi

Samsun'da bir tamirhaneye gece yarısı giren hırsızlar, değerli eşyaları çaldıktan sonra yakalandı. Samsun Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucu Y.Ü ve İ.Ü gözaltına alınırken, şüphelilerin evlerinde yapılan aramada çalınan birçok eşya ele geçirildi. Hırsızlar, ifadelerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

Samsun’da Tamirhane Soygunu Yapan Hırsızlar Yakalandı

Samsun Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Tekkeköy ilçesinde bulunan bir tamirhaneye yapılan hırsızlık olayının ardından yürüttüğü titiz çalışmalar sonucunda şüphelileri tespit etti. 7 Ocak tarihinde gerçekleşen olayda, tamirhaneye giren ve önemli eşyaları alarak araçlarına yükleyen hırsızlar, polis ekiplerinin çok yönlü operasyonu sayesinde yakalandı. Y.Ü. ve İ.Ü. isimli şahıslar gözaltına alındı. Şüphelilerin Canik ilçesinde bulunan ve tamirhane gibi kullanılan evlerinde yapılan aramada ise çalınan 3 adet dizüstü bilgisayar, radyatör test cihazı, ölçüm aleti, 3 adet AKÜ, tork takımı, hava ölçer, arıza tespit cihazı, kaynak makinası, akü ölçüm cihazı, hava tabancası, araç yıkama makinesi, cila makinesi, elektrikli testere, matkap ve lokma takımı ele geçirildi. Şüpheliler, alınan ifadelerinin ardından adli mercilere sevk edildi.

Samsun’da Gerçekleşen Tamirhane Soygununda Yakalanan Hırsızlar Şaşırttı: İşte Detaylar!

Kargo minibüsü otomobile çarptı, 5 kişi yaralandı

Sıradaki haber:

Kargo minibüsü otomobile çarptı, 5 kişi yaralandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.