h Dolar 33,0580 % 0.05
h Euro 36,1080 % 0.05
h Sterlin 42,9462 % 0.12
h Altın (Gr) 2.563,08 %0,08
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Sultanbeyli’de Tutkulu Takipçi Tarafından Öldürülen Genç Kız Son Nefesini Verdi

Sultanbeyli’de Tutkulu Takipçi Tarafından Öldürülen Genç Kız Son Nefesini Verdi

Sultanbeyli'de Kader İrgören (19), evlenme teklifini reddettiği bir kişi tarafından silahla vurularak öldürüldü. İrgören'in cenazesi Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Camii'nde kılınan namazın ardından defnedildi.

Sultanbeyli’de bir kadın, evlenme teklifini reddettiği bir adam tarafından silahla vurularak öldürüldü. Genç kadın olan 19 yaşındaki Kader İrgören’in cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verildi. Olay, geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli’deki bir düğün salonunda meydana geldi. Kader İrgören, bir yakının nişan törenine katılmak için oradaydı. Ancak, burada saplantılı bir şekilde aşık olan Ahmet Taştan ile karşılaştı. İkilinin arasında bir tartışma çıktı ve Taştan, silahını çekip genç kadına ateş etti. Bu saldırı sonucunda Kader İrgören hayatını kaybetti. Cenazesi Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Camii’nde kılınan namazın ardından defnedildi. Bu üzücü ve şok edici olay, toplumda büyük bir infial yaratmış durumda.

Sultanbeyli’de takıntılı sevgilisi tarafından hayatını kaybeden genç kız son yolculuğuna uğurlandı

Sıradaki haber:

Sultanbeyli’de takıntılı sevgilisi tarafından hayatını kaybeden genç kız son yolculuğuna uğurlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.