h Dolar 33,0587 % -0.08
h Euro 36,0358 % -0.08
h Sterlin 42,7490 % -0.22
h Altın (Gr) 2.555,07 %-1,75
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Su Kuşları İçin Kış Ortası Sayımı Yapıldı

Su Kuşları İçin Kış Ortası Sayımı Yapıldı

Eskişehir'de Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) yetkilileri tarafından yapılan "Kış Ortası Su Kuşu Sayımı" sonuçları açıklandı. DKMP Eskişehir Şube Müdürlüğü, Balıkdamı Sulak Alanı'nda gerçekleştirilen çalışmada 6 farklı noktada su kuşları sayıldı. Osmangazi Üniversitesi'nden Ornitolog Muharrem Karakaya ve YHT Ekolojik Değerlendirme ekibi de çalışmalara katkıda bulundu. DKMP yetkilileri, bu katkılardan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Eskişehir’de, Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlileri, “Kış Ortası Su Kuşu Sayımı” adıyla 6 farklı noktada bir çalışma gerçekleştirdi. Balıkdamı Sulak Alanı, DKMP Eskişehir Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk alanına giriyor ve bu alanda yapılan çalışma sayesinde su kuşları hakkında önemli veriler elde edildi. Sayımda, Osmangazi Üniversitesi’nden Ornitolog Muharrem Karakaya ve YHT Ekolojik Değerlendirme ekibinin katkıları da değerlendirildi. DKMP yetkilileri, bu katkılardan dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

Çocuk Minibüsün Çarpmasıyla Karşıya Geçemez Hale Geldi!

Sıradaki haber:

Çocuk Minibüsün Çarpmasıyla Karşıya Geçemez Hale Geldi!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.