h Dolar 32,7878 % 1.53
h Euro 35,1602 % 1.53
h Sterlin 41,6058 % 0.85
h Altın (Gr) 2.456,52 %2,76
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Sokak ortasında kavga eden yabancı uyruklu bireyler ülkeden sınır dışı edilecek

Sokak ortasında kavga eden yabancı uyruklu bireyler ülkeden sınır dışı edilecek

Eskişehir'de alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada yakalanan yabancı uyruklu kişilerin sınır dışı işlemleri başlatıldı. Odunpazarı ilçesinde gerçekleşen kavganın ardından kaçan şüpheliler, polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan M.M.A., H.A. ve A.A. isimli yabancı uyruklu kişilere Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü tarafından işlem yapıldı. Eskişehir'de konakladıkları öğrenilen M.M.A. ve H.A. isimli kişilere sınır dışı işlemleri başlatıldı.

Eskişehir’de yaşanan taşlı sopalı kavga nedeniyle yakalanan yabancı uyruklu şahısların sınır dışı işlemleri başlatıldı. Erenköy Mahallesi’nde iki yabancı uyruklu grup arasında alacak verecek meselesi nedeniyle sokak ortasında kavga çıkmıştı. Şüpheliler olayın ardından araçla kaçarken, polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan M.M.A., H.A. ve A.A. adlı yabancı uyruklu şahıslar hakkında Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü tarafından işlem başlatıldı. Öğrenildiğine göre, Eskişehir’de konaklayan yabancı uyruklu M.M.A. ve H.A. için sınır dışı işlemleri başlatıldı.

Yemen sularında bir gemiye İnsansız Hava Aracı (İHA) saldırısı gerçekleşti.

Sıradaki haber:

Yemen sularında bir gemiye İnsansız Hava Aracı (İHA) saldırısı gerçekleşti.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.