h Dolar 32,8340 % 0.06
h Euro 35,1366 % 0.06
h Sterlin 41,5129 % -0.41
h Altın (Gr) 2.468,30 %-0,85
h BIST100 10.756,24 %0,15
a

Sinop’ta endişe veren manzara

Sinop'ta, bir arazide çakmak gazı ve ortaokul öğrencisine ait kitapların bulunması, endişeye yol açtı. Radyo anteninin bakımını yapan bir kişi, çakmak gazlarının yerlere atıldığını fark etti ve durumu yetkililere bildirdi. Durumu kaydeden vatandaş, önlemlerin artırılması gerektiğini ve öğrencilerin çakmak gazı koklama ihtimaline dikkat çekti. Yetkililere yapılan çağrıda, arazinin tehlikeli bir hal aldığı vurgulandı.

Sinop’ta bir arazide çakmak gazı ve ortaokul öğrencisine ait kitapların aynı yerde bulunması, çevrede korku ve endişeye neden oldu. Olay, Ada Mahallesi Panorama Sitesi’nin alt tarafındaki arazide gerçekleşti. Radyo anteninin bakımı için gelen bir kişi, çakmak gazlarının ve kitapların yerlere atılmış olduğunu fark etti. Durumu hemen yetkililere bildiren vatandaş, çektiği video ile durumu anlattı. Videoda, yerde parçalanmış halde duran ortaokul kitapları ve çakmak gazlarıyla ilgili tedbirlerin arttırılmasını ve devriyelerin sıklaştırılmasını istedi. Ayrıca, öğrencilerin çakmak gazı koklamış olabileceği endişesini de dile getirdi. Konuyla ilgili gerekli önlemlerin alınması için yetkililerin dikkatini çekti.

Binlerce adet boş ve dolu makaron ile elektronik sigara yakalandı

Sıradaki haber:

Binlerce adet boş ve dolu makaron ile elektronik sigara yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.