h Dolar 32,9044 % -0.44
h Euro 35,8520 % -0.44
h Sterlin 42,5367 % -0.39
h Altın (Gr) 2.531,69 %-0,74
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Sındırgılı öğrenciler, Regaip gecesine özel bir program düzenledi.

Sındırgılı öğrenciler, Regaip gecesine özel bir program düzenledi.

Balıkesir'in Sındırgı ilçesindeki Sındırgı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğretmen ve öğrencileri, İmam Hatip Camii'nde Regaip Kandili özel programı düzenledi. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, öğrencilerin yaptığı dua ile son buldu. İçerisinde Filistin'deki Müslümanların yaşadığı zulmün sona ermesi için yapılan duaların da olduğu program, yüzlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, cami çıkışında vatandaşlara kandil simidi dağıttı.

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde bulunan Sındırgı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğretmenleri ve öğrencileri, Regaip Kandili özel programını İmam Hatip Camii’nde gerçekleştirdi.
Program, yatsı namazı öncesinde Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı ve öğrenciler tarafından yapılan dua ile son buldu.
Programda, Filistin’deki Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı zulmün son bulması için dua edildi ve gençlerden yaşlılara yüzlerce vatandaş camide buluştu. İlahilerle süslenen program, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
Cami çıkışında, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş tarafından vatandaşlara kandil simidi dağıtıldı.

Lastiği patlayan bir tır, otoyolda kamyonet tarafından çarpıldı: Trajedi anları yaşandı

Sıradaki haber:

Lastiği patlayan bir tır, otoyolda kamyonet tarafından çarpıldı: Trajedi anları yaşandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.