h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2260 % 0.2
h Sterlin 43,1252 % 0.46
h Altın (Gr) 2.618,27 %-0,12
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a

Şehrin huzuru ve güvenliği ele alındı

Bilecik Valisi Şefik Aygöl başkanlığında düzenlenen 'İl Güvenlik ve Asayiş Toplantısı', şehrin huzuru ve vatandaşların güvenliği konularını ele aldı. Trafik sorunları ve olumsuzluklarla mücadele için alınacak tedbirler görüşüldü. İlçe kaymakamlarının da katıldığı toplantıda güvenlik önlemleri konusunda görüş alışverişi yapıldı.

Bilecik Valisi Şefik Aygöl liderliğinde “İl Güvenlik ve Asayiş Toplantısı” gerçekleştirildi. Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü’nün toplantı salonunda Vali Aygöl ve ilgili kurum amirlerin katılımıyla düzenlenen bu toplantıda, şehirdeki huzur ve vatandaşların güvenliği konusu ele alındı. Trafikle ilgili konular ön planda olmak üzere, şehirde olumsuz durumlar yaratabilecek her türlü duruma karşı alınabilecek tedbirler tartışıldı. İlçe kaymakamlarının da katıldığı bu toplantı, kapsamlı güvenlik önlemleri konusunda fikir alışverişine olanak sağladı.

Karanlık dünyasında engellilere ışık oluyor!

Sıradaki haber:

Karanlık dünyasında engellilere ışık oluyor!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.