h Dolar 32,9195 % -0.4
h Euro 35,8785 % -0.4
h Sterlin 42,5764 % -0.34
h Altın (Gr) 2.526,98 %-0,93
h BIST100 11.172,75 %0,15
a

Şehitler için sabah namazında buluştular

Bilecik İl Müftülüğü, Pençe-Kilit Harekâtı'nda şehit olan askerler için sabah namazından sonra "Şehitlerimize Dua İçin Sabah Namazında Buluşuyoruz" programı düzenledi. Dua programı tüm camilerde gerçekleşti ve namaz öncesinde Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi. İl Müftü Yardımcısı Sabri Bağcı ve İl Müftüsü Ali Erhun da şehitleri anarak dua etti.

Bilecik İl Müftülüğü, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde şehit olan askerler için özel bir programa ev sahipliği yaptı. Sabah namazından sonra düzenlenen “Şehitlerimize Dua İçin Sabah Namazında Buluşuyoruz” etkinliği, Bilecik genelindeki tüm camilerde gerçekleşti. Programda, namaz öncesinde Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi. İl Müftü Yardımcısı Sabri Bağcı, Orhangazi Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilavetiyle birlikte şehitleri anarak dua etti. İl Müftüsü Ali Erhun ise yaptığı açıklamada, “Vatan müdafaasında şehit düşen Mehmetçiklerimize ve tüm şehitlerimize rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun.” şeklinde konuştu.

Arkadaşının kazara silahından çıkan kurşunla vurulan genç, hayatını kaybetti

Sıradaki haber:

Arkadaşının kazara silahından çıkan kurşunla vurulan genç, hayatını kaybetti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.