h Dolar 33,0249 % 0.08
h Euro 36,0523 % 0.08
h Sterlin 42,9533 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,80 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Şehit Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün son yolculuğuna uğurlandı

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün'ün cenaze namazının ardından Gaziantep'te defnedildiği belirtildi. Şehidin ailesi ve yakınlarının tabutunu öperek veda ettiği anları içeren görüntüler de yer alıyor. Öte yandan çatışmada 9 askerin de şehit olduğu ve 4 askerin yaralandığı bilgisi paylaşıldı. Şehit Hakan Gün'ün acı haberini alan ailesinin gözyaşlarına boğulduğu vurgulandı.

Gaziantep’te Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün’ün şehit olduğu çatışmanın ardından, ailesi ve yakınları acı haberi aldı. Baba Süleyman, anne Hatice ve diğer aile fertleri gözyaşı dökerek şehit oğullarına veda etti. Şehit Hakan Gün’ün naaşı, Şırnak’ta gerçekleştirilen uğurlama töreninin ardından askeri uçakla Gaziantep’e getirildi. Burada yapılan resmi karşılama töreninin ardından İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar’ın kıldırdığı cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Baba ve anne ise şehit oğullarına tabutlarını öperek veda ettiler. Törene şehidin ailesi, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve diğer yetkililer ile binlerce vatandaş katıldı.

Malatya’da terör ve İsrail’e karşı nefret yürüyüşü gerçekleştirildi

Sıradaki haber:

Malatya’da terör ve İsrail’e karşı nefret yürüyüşü gerçekleştirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.