h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Savcının itirazı üzerine yeniden gözaltına alınan uyuşturucu satıcısı tutuklandı!

Savcının itirazı üzerine yeniden gözaltına alınan uyuşturucu satıcısı tutuklandı!

Samsun'da uyuşturucu ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan G.K., mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak savcının itirazı sonrası şahıs tekrar gözaltına alındı ve tutuklandı. G.K., Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Samsun’da uyuşturucu ticareti suçlamasıyla gözaltına alınan G.K., mahkeme tarafından serbest bırakıldıktan sonra savcının itirazı üzerine tekrar gözaltına alındı ve tutuklandı.

Edinilen bilgilere göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 5 Ocak’ta gözaltına alınan G.K., uyuşturucu madde ticareti suçlamasıyla mahkemeye sevk edildi ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak, soruşturmayı yürüten savcının G.K.’nin tutuklanmasına yönelik itirazı sonrasında şahıs tekrar gözaltına alındı. G.K. bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edildi ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Esenyurt’ta bir kadın, pasaja atlayarak intihar etti

Sıradaki haber:

Esenyurt’ta bir kadın, pasaja atlayarak intihar etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.