h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Şanlıurfalılar Filistin ve şehitler için harekete geçti!

Şanlıurfalılar Filistin ve şehitler için harekete geçti!

Şanlıurfa'nın Balıklıgöl Platosunda, binlerce vatandaşın katılımıyla Filistin ve şehitler için düzenlenen yürüyüş gerçekleşti. Yürüyüşte, Irak'ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekatı'nda şehit olanlar ile Gazze'deki duruma tepki gösterildi ve teröre ve İsrail'e lanet edildi. Yürüyüş, Kara Meydanı Camisi önünde okunan dualarla sonlandı.

Şanlıurfa’da Filistin ve şehitler için düzenlenen yürüyüş büyük ilgi gördü. Binlerce kişi, teröre ve İsrail’e lanet yürüyüşüne katıldı. Şanlıurfa’daki Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri öncülüğünde toplanan binlerce vatandaş, Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekatı’nda şehit olan askerlerimize ve Gazze’deki olaylarda hayatını kaybedenlere destek vermek için bir araya geldi. Balıklıgöl Platosu’nda buluşan binlerce kişi, Basın açıklamasının yapılmasının ardından Kara Meydanı Camisi’ne kadar yürüdü. Basın açıklamasında şehitlere rahmet dilemekte ve teröre ve İsrail’e lanet okumaktaydı. Yürüyüş, Kara Meydanı Camisi önünde yapılan dua ile sona erdi.

Sosyal medyadaki provoke edici içerikler hakkında soruşturma başlatıldı!

Sıradaki haber:

Sosyal medyadaki provoke edici içerikler hakkında soruşturma başlatıldı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.