h Dolar 33,0532 % 0.01
h Euro 36,0460 % 0.01
h Sterlin 42,9437 % 0.05
h Altın (Gr) 2.562,09 %0,04
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonunda 5 Kişi Gözaltına Alındı

Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonunda 5 Kişi Gözaltına Alındı

Şanlıurfa'da polis operasyonunda uyuşturucu madde ve bağımlılık yapıcı hap ele geçirildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, torbacı olarak bilinen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda 877 adet sentetik ecza hapı, 198 uyuşturucu hap, 900 gram skunk maddesi, 10 gram toz esrar ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Soruşturma devam ediyor.

Şanlıurfa’da Polis Operasyonunda Büyük Uyuşturucu İkmal Noktası Çökertildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Haliliye ilçesindeki torbacı olarak bilinen uyuşturucu satıcılarına yönelik başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyon kapsamında polisler, A.G. ve M.K. isimli şahısları uyuşturucu kullanmaktan, M.D., S.A. ve A.D. ise uyuşturucu ticareti yapmaktan dolayı gözaltına aldı. Gerçekleştirilen aramalarda ise tam 877 adet sentetik ecza hapı, 198 adet uyuşturucu hap, 900 gram skunk maddesi, 10 gram toz esrar ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Polis yetkilileri, bu operasyonun bölgedeki büyük bir uyuşturucu ikmal noktasının çökertilmesini sağladığını ifade etti. Şanlıurfa’da uyuşturucuyla mücadele çalışmalarının kararlılıkla sürdüğünü belirten yetkililer, bu tür operasyonların devam edeceğini vurguladı.

Şu anda olayla ilgili soruşturma derinlemesine sürdürülmektedir.

Halkın Sevgilisi Bedih’in mezarı başında yapılan dualarla anıldı

Sıradaki haber:

Halkın Sevgilisi Bedih’in mezarı başında yapılan dualarla anıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.