h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Şanlıurfa’da 85 kilo ağırlığında skunk maddesi ele geçirildi!

Şanlıurfa’da 85 kilo ağırlığında skunk maddesi ele geçirildi!

Şanlıurfa'da yapılan bir uyuşturucu operasyonunda, 85 kilo 750 gram skunk maddesi ele geçirildi ve bir kişi gözaltına alındı. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satışıyla mücadele çalışmaları kapsamında bu operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon sonucunda ele geçirilen maddenin çuvallara gizlendiği belirlendi. Vali Hasan Şıldak, polise teşekkür ederek uyuşturucuyla mücadelenin devam edeceğini belirtti.

Şanlıurfa’da gerçekleşen bir uyuşturucu operasyonunda, polis ekipleri tarafından 85 kilo 750 gram skunk ele geçirildi. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretiyle mücadele çalışmalarına devam etmektedir. Gece saatlerinde, uyuşturucu taşıdığı şüphesiyle bir araç takibe alındı ve sonrasında operasyon gerçekleştirildi. Narkotik köpeklerinin de yardımıyla, Karaköprü ilçesi sınırlarında durdurulan araçta bulunan çuvallarda 85 kilo 750 gram skunk maddesi bulundu ve araçta bulunan bir kişi gözaltına alındı. Vali Hasan Şıldak, operasyon sonrasında yaptığı açıklamada, “Emniyet güçlerimizi kararlılıkları için tebrik ederim. Uyuşturucu ile mücadelemiz sürecektir” ifadelerini kullandı.

İstanbul İtfaiyesi’nde yolsuzluk operasyonu: 4 itfaiye eri gözaltında

Sıradaki haber:

İstanbul İtfaiyesi’nde yolsuzluk operasyonu: 4 itfaiye eri gözaltında

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.