h Dolar 33,0630 % 0.06
h Euro 36,1374 % 0.06
h Sterlin 42,9677 % 0.18
h Altın (Gr) 2.566,73 %0,22
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Salihli’de 4 komiser yardımcısı terfi alarak yükseldi

Salihli’de 4 komiser yardımcısı terfi alarak yükseldi

Manisa'nın Salihli ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 4 komiser yardımcısı, komiserliğe terfi etti. Komiser Öztürk, Kılınç, Koyun ve Galatalı, rütbelerini Kaymakamlık Binası'nda düzenlenen törende taktı. Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürü de terfileri kutladı.

Manisa’nın Salihli ilçesinde faaliyet gösteren Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan 4 kişi, komiserlik mertebesine terfi etti. Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Asayiş Büro Amiri Onur Öztürk, Terörle Mücadele Büro Amiri Özgür Kılınç, Çevik Kuvvet Amiri Ufuk Koyun ve Aile İçi ve Çocuk Büro Amiri Esma Galatalı, komiser yardımcılığından komiserliğe yükseltildi. Bu terfiler, Kaymakamlık Binası’nda düzenlenen bir törende, Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ve İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran tarafından gerçekleştirildi. Komiser Öztürk, Kılınç, Koyun ve Galatalı, bir üst rütbeye yükselmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşarken, Kaymakam Sağlam ise yeni rütbelerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Sosyal medyadaki provoke edici içerikler hakkında soruşturma başlatıldı!

Sıradaki haber:

Sosyal medyadaki provoke edici içerikler hakkında soruşturma başlatıldı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.