h Dolar 33,0594 % -0.07
h Euro 36,0089 % -0.07
h Sterlin 42,7302 % -0.23
h Altın (Gr) 2.551,43 %-1,89
h BIST100 11.131,32 %-0,07
a

Şahinbey Belediyesi’nin trafik yükünü hafifletmek adına yaptığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şanlıdere Caddesi’ni YeşilVadi Bulvarı’na bağlayan yol çalışmaları büyük bir titizlikle sürdürülüyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaptığı çalışmalar hakkında bilgi almak için bölgede incelemelerde bulundu.

“Traffik yükünü azaltacak yeni bir yol açıyoruz”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşların rahatı için her alanda çalışmalar yaptıklarını vurgulayarak, “Nüfusun artmasıyla birlikte ilçemizde trafik sorunu yaşanmaya başladı. Bu sebeple yeni yol açma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Şanlıdere Caddesi’ni Güzel Vadi ve Dumlupınar arasından geçerek YeşilVadi Bulvarı’na bağlayan yol çalışmamızı sürdürüyoruz. Bu bölgede bulunan evlerin kamulaştırılıp yıkımı tamamlandıktan sonra 40 metre genişliğinde yeni bir bulvar açarak Şanlıdere Caddesi’ndeki yoğun trafiği YeşilVadi Bulvarı’na yönlendireceğiz. Bu sayede Şanlıdere Caddesi’ndeki trafik yükü azalacak ve vatandaşlarımız daha az zaman harcayarak hedeflerine ulaşabilecekler. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve yaklaşık 15 gün içerisinde yolunu tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Konya’da yıllardır devam eden Şivlilik Çocuk Bayramı coşkusu tüm hızıyla sürüyor!

Sıradaki haber:

Konya’da yıllardır devam eden Şivlilik Çocuk Bayramı coşkusu tüm hızıyla sürüyor!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.