h Dolar 33,0916 % 0.07
h Euro 36,2425 % 0.07
h Sterlin 43,0100 % -0.07
h Altın (Gr) 2.621,12 %0,28
h BIST100 11.219,17 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Rus kadının dağda ölü bulunmasıyla ilgili son bilgiler açıklandı!

Rus kadının dağda ölü bulunmasıyla ilgili son bilgiler açıklandı!

Rus turist Nadezhda Iarygina, Kemer'de kaybolduktan sonra dağlık bir bölgede ölü olarak bulundu. Cansız bedenine ulaşılan Iarygina'nın yanında boş uyku hapı kutuları ve içinde alkol olduğu değerlendirilen pet şişeler bulundu. Otel yetkilileriyle iletişim kurulamayan Iarygina için arama çalışmaları başlatılmıştı. Yapılan açıklamada, şüpheli bir duruma rastlanılmadığı belirtilerek adli tahkikatın başladığı ifade edildi.

Rusya uyruklu turist Nadezhda Iarygina’nın, tatil için geldiği Antalya’nın Kemer ilçesinde kaybolduktan sonra dağlık bir bölgede ölü olarak bulunduğu haberi açıklandı. Otel yetkilileri tarafından kaybolduğunun fark edilmesi üzerine arama çalışmaları başlatılan Iarygina’nın, 4 Ocak tarihinde tek başına Çalış Tepesi istikametine yürüdüğü bilgisi edinildi. Cesedinin bulunduğu yerde boş uyku hapı kutuları ve içinde alkol olduğu değerlendirilen pet şişelerin yanı sıra kişisel eşyalarının olduğu belirtildi. Olayın şüpheli bir duruma işaret etmediği ve soruşturmanın başladığı ifade edildi. Öte yandan, Iarygina’nın ölümünden sonra ilçede asılan kayıp ilanlarının kaldırıldığı görüldü.

Yalova’dan Gazze’de hızlı bir şekilde sona ermesi gereken ateşkes çağrısı

Sıradaki haber:

Yalova’dan Gazze’de hızlı bir şekilde sona ermesi gereken ateşkes çağrısı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.