h Dolar 32,8965 % -0.47
h Euro 35,8711 % -0.47
h Sterlin 42,5381 % -0.42
h Altın (Gr) 2.531,42 %-0,75
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Polis Memuru, Tartıştığı Meslektaşını Öldürdü ve 25 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı

Polis Memuru, Tartıştığı Meslektaşını Öldürdü ve 25 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı

Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nde yaşanan olayda, tartıştığı memuru silahla öldüren polis memuruna 25 yıl hapis cezası verildi. Karar duruşmasında sanık polis memuru, beraatini ve tahliyesini talep etti. Mahkeme heyeti, polis memuruna "kasten öldürme" suçundan 25 yıl hapis cezası verirken tutukluluk halini de devam ettirdi. Olayın meydana geldiği tarihte, aralarında husumet bulunan Ş.K. ve F.S.S. arasında tartışma çıkmış, tartışmanın sonucunda Ş.K. tabancayla F.S.S.'yi vurarak öldürmüştü.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşen bir olayda, aralarında husumet bulunan bir polis memuru, tartıştığı idari memuru tabancayla vurarak öldürdü. Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasında, polis memuru hakkında 25 yıl hapis cezası verildiği açıklandı.

14 Eylül’de meydana gelen olayda, polis memuru Ş.K. ile idari memur F.S.S. arasında çıkan tartışma sonucu Ş.K., tabancasını kullanarak F.S.S.’yi öldürdü. Mahkeme heyeti, Ş.K.’ye kasten öldürme suçundan 25 yıl hapis cezası vererek tutukluluk halinin devamına hükmetti. Olayın ardından F.S.S.’nin ailesi ve avukatları da duruşma salonunda hazır bulundu.

Isparta’da kaçakçılık operasyonunda 11 kişi gözaltına alındı

Sıradaki haber:

Isparta’da kaçakçılık operasyonunda 11 kişi gözaltına alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.