h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Pençe-Kilit Harekât bölgesindeki terörist saldırısının ardından 23 terörist Irak’ın kuzeyinde, 9 PKK/YPG’li terörist ise Suriye’nin kuzeyinde etkisiz hale getirildi.

Pençe-Kilit Harekât bölgesindeki terörist saldırısının ardından 23 terörist Irak’ın kuzeyinde, 9 PKK/YPG’li terörist ise Suriye’nin kuzeyinde etkisiz hale getirildi.

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde gerçekleştirilen bir terörist saldırının ardından 23 terörist Irak'ın kuzeyinde, 9 PKK/YPG'li terörist ise Suriye'nin kuzeyinde etkisiz hale getirildi. Bu olay, terörle mücadelede önemli bir zafer olarak kabul edilebilir. Türk askerleri aktif olarak teröristlere karşı mücadele ederek bölgeyi güvende tutuyor. Selfie ile elde edilen fotoğraflar, teröristlerin etkisiz hale getirildiğini kesinleştirdi. Bu başarı, Türk askeri ve güvenlik güçlerinin kararlılığını ve etkinliğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde meydana gelen terörist saldırı sonrasında 23 terörist Irak’ın kuzeyinde etkisiz hale getirildi. Aynı şekilde, Suriye’nin kuzeyinde ise 9 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi. Bu operasyonlar sonucunda terör örgütüne büyük darbe vurulmuş oldu.

Manisa’da Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Okundu

Sıradaki haber:

Manisa’da Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Okundu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.