h Dolar 32,9263 % 0.08
h Euro 35,3179 % 0.08
h Sterlin 41,8388 % 0.1
h Altın (Gr) 2.454,45 %-0,60
h BIST100 10.679,98 %-0,82
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Patlama, Park halindeki kamyonette meydana geldi

Patlama, Park halindeki kamyonette meydana geldi

Van'ın İpekyolu ilçesinde park halindeki bir kamyonette meydana gelen patlama, polis ve itfaiye ekiplerini harekete geçirdi. Olay, Bostaniçi Mahallesi'nde gerçekleşti ve 65 AAH plakalı Ford Transit marka kamyonet söz konusu patlamaya maruz kaldı. Patlamanın sebebi, kamyonetin içerisinde bulunan çakmak gaz kutularından kaynaklı yoğun gaz sıkışması sonucu çakmağın ateşlenmesi oldu. Polis ekipleri olay yerine hızla ulaşarak güvenlik önlemleri aldı ve itfaiye ekipleri de müdahale etti. Detaylı inceleme sonucunda patlamanın kaynağı belirlendi.

Van’ın İpekyolu ilçesinde bir kamyonetin park halindeyken meydana gelen patlama sonucunda polis ve itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay, Bostaniçi Mahallesi’nde yaşandı ve 65 AAH plakalı Ford Transit marka kamyonet etkilendi. Patlamanın ardından polis ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri alırken, itfaiye ekipleri de kamyonete müdahale etti. İtfaiye ekipleri yaptıkları detaylı inceleme sonucunda patlamanın çakmak gaz kutularından kaynaklanan yoğun gaz sıkışması ve çakmağın ateşlenmesiyle meydana geldiğini tespit etti.

Konteynerin altında mahsur kalan köpeğin kurtuluşu, itfaiye ekipleri sayesinde oldu

Sıradaki haber:

Konteynerin altında mahsur kalan köpeğin kurtuluşu, itfaiye ekipleri sayesinde oldu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.