h Dolar 31,0359 % 0.09
h Euro 33,7134 % 0.09
h Sterlin 39,4082 % 0.49
h Altın (Gr) 2.024,08 %0,31
h BIST100 9.312,12 %-0,35
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Pastırma Aşığı Spider-Man, Kayseri Pastırmasını İlk Tattığında Büyülendi!

Pastırma Aşığı Spider-Man, Kayseri Pastırmasını İlk Tattığında Büyülendi!

Kayseri sokaklarında gezen sosyal medya fenomeni Spider-Man, cumhuriyet meydanında Kayserililerle selamlaşarak eğlenceli vakit geçirdi. Spider-Man'ın ziyaret ettiği Kayseri'de pastırma tattığı ve bu meşhur lezzete hayran kaldığı belirtildi. Sosyal medya fenomeni Ayaz Koç, Spider-Man kostümüyle Türkiye'nin 81 şehrini dolaşmayı hayal ettiğini, deprem bölgelerine giderek çocuklara yardım ettiğini ve hayallerinden vazgeçmemek gerektiğini ifade etti. Spider-Man kostümü ile pastırma yemeyi de deneyen Koç, Kayseri pastırmasının müthiş bir lezzet olduğunu söyledi. Gençler ve yaşlılar arasında büyük ilgi gören Spider-Man ziyaretlerinin her şehirde olumlu tepkiler aldığı belirtildi.

Kayseri’de Gezinen Spider-Man, Kayseri Pastırmasını Tattı

Sosyal medya fenomeni Ayaz Koç, Spider-Man kostümü giyerek ünlü çizgi film kahramanıyla birlikte Kayseri sokaklarını geziyor. Cumhuriyet Meydanı’nda Kayserililerle buluşan Spider-Man, yaşlıların elini öpüp fotoğraf çektirirken, Kayseri pastırmasını da deneyimledi. Ünlü kostümünün içinde Kayseri’yi dolaşan Koç, her şehirde büyük ilgiyle karşılandığını ve bu deneyimin kendisine büyük mutluluk verdiğini söyledi.

27 yaşındaki sosyal medya fenomeni Ayaz Koç, İzmir ve Kahramanmaraş’ta mankenlik ve oyunculuk yapıyordu. Ancak daha sonra Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem, onun hayatında yeni bir yön çizmesine neden oldu. Annemem depremzedeler için giydiğim Spider-Man kostümünü gördü ve bana destek olmam için teşvik etti. Bu sayede Spider-Man kostümümle deprem bölgelerine gidip çocuklara oyunlar oynattım, asker ve polis abilere yardımcı oldum ve arama kurtarma çalışmalarına katıldım. Ardından 81 şehri gezmek gibi bir hayalim vardı. Şehirlerdeki insanlarla fotoğraf ve video çekmek için Spider-Man kostümümü giyerek yola çıktım. Bu durum, insanlar üzerinde büyük bir etki yarattı ve ilham kaynağı olduğumu düşünüyorum. Siz de hayallerinizi ertelemeyin ve cesurca hedeflerinize ilerleyin. İnanarak ve kararlılıkla mücadele ederseniz, başarıya ulaşabilirsiniz” dedi.

Spider-Man kostümüyle Kayseri’ye gelen Ayaz Koç, burada pastırma deneyimini ilk kez yaşadı. Pastırmanın lezzetine hayran kalan Koç, “Kayseri’ye geldiğinizde mutlaka pastırma deneyin. Bu benzersiz lezzet ağzınızda dağılırken bir kez daha yemek isteyeceksiniz. Pastırma öyle bir yiyecek ki, tadını unutmanız mümkün değil. Özellikle çemen ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. Her şehirde olduğu gibi Kayseri’de de büyük ilgi görüyorum. İnsanlar hem eğleniyor hem de cesaretimden dolayı beni tebrik ediyorlar. Özellikle yaşlı amcalarımız gurur duyuyor. Bana bayılıyorlar ve herkese iyi bir örnek olduğumu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

MİT, Süleymaniye’de sürpriz bir operasyon düzenledi.

Sıradaki haber:

MİT, Süleymaniye’de sürpriz bir operasyon düzenledi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.