h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Palandöken Kayak Merkezi, sömestir tatiline erken başladı!

Palandöken Kayak Merkezi, sömestir tatiline erken başladı!

Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden olan Palandöken'de sömestir tatili nedeniyle büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Sezon, erken başlayan kar yağışlarıyla birlikte açıldı ve okulların tatil olmasıyla birlikte talep daha da arttı. Ejder 3200 gibi birçok aktiviteye sahip olan Palandöken Kayak Merkezi, hem profesyonel kayakçılar hem de kızakla kaymak isteyenler için uygun pistlere ve faaliyetlere sahip. Öğrenciler ise tatillerini burada geçirmek için kayak kurslarına ilgi gösteriyor.

Ülkemizin en popüler kayak merkezlerinden biri olan Palandöken, sömestr tatiliyle birlikte hem yerli hem de yabancı turistlerden yoğun ilgi görüyor. Erken kar yağışıyla sezonu diğer kayak merkezlerine göre daha erken açan Palandöken, okulların tatil olmasıyla birlikte yoğunluğun doruk noktasına ulaştı. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gözde turizm bölgelerinden biri olan Palandöken Kayak Merkezi, kaliteli pistler, muhteşem doğa manzaraları, modern dinlenme alanları, restoranlar ve kafelerin yanı sıra buz duvarı, yamaç paraşütü, gece kayağı, snowboard parkı, çadır ve karavan kamp alanları gibi birçok sosyal aktivite imkanı sunuyor. Palandöken, her türlü kayak ve benzeri etkinlikleri yapmak isteyenler için uygun pistler ve faaliyetler sunuyor. Profesyonel kayakçıların yanı sıra kızakla kaymayı tercih edenler de Palandöken’de keyifli zaman geçirebiliyor. Öğrenciler, tatilin başlamasıyla birlikte Palandöken’e akın ederek kayak kurslarına ilgi gösteriyor.

Samsun’da 25 binden fazla sahte ilaç ele geçirildi: 1 kişi gözaltına alındı

Sıradaki haber:

Samsun’da 25 binden fazla sahte ilaç ele geçirildi: 1 kişi gözaltına alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.