h Dolar 33,0214 % -0.13
h Euro 35,9862 % -0.13
h Sterlin 42,9233 % -0.06
h Altın (Gr) 2.574,22 %0,52
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Muş’ta bandrolsüz sigara ve tütün ürünleri yakalandı

Muş’ta bandrolsüz sigara ve tütün ürünleri yakalandı

Muş’ta polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, bandrolsüz sigara ve tütün ürünleri ele geçirildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin sigara üretim ve paketleme imalathanesi olduğu tespit edilen 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenlediği belirtildi. Operasyon sonucunda sigara doldurma makinası, havalı kompresör, kıyılmış tütün, içi doldurulmuş makaron, bandrolsüz sigara ve boş makaronların ele geçirildiği ifade edildi. İki şüpheli hakkında ise adli işlem başlatıldığı bildirildi.

Muş’ta yapılan polis operasyonunda, sigara ve tütün ürünleri ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sigara üretimi ve paketleme imalathanesi olduğu düşünülen 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda, sigara doldurma makinesi, 2 havalı kompresör, 64 kilogram kıyılmış tütün, 12 bin dolu makaron, 22 paket bandrolsüz sigara ve 49 bin 800 boş makaron ele geçirildi. İlgili konuda 2 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

Uğur Tunçel, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi

Sıradaki haber:

Uğur Tunçel, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.