h Dolar 32,8416 % 1.03
h Euro 35,3079 % 1.03
h Sterlin 41,7818 % 0.88
h Altın (Gr) 2.487,79 %2,28
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Gündem
  • MİT’in Irak/Metina alanında gerçekleştirdiği operasyonla, örgütün Türkiye’ye yönelik faaliyetlerinin yönetildiği Kuzey Sevk ve İdare Karargahı YJA-Star sözde sorumlusu Peyman Bagok kod Hülya Mercen etkisiz hale getirildi.

MİT’in Irak/Metina alanında gerçekleştirdiği operasyonla, örgütün Türkiye’ye yönelik faaliyetlerinin yönetildiği Kuzey Sevk ve İdare Karargahı YJA-Star sözde sorumlusu Peyman Bagok kod Hülya Mercen etkisiz hale getirildi.

MİT'in Irak/Metina'da gerçekleştirdiği operasyonda, PKK'nın Türkiye'ye yönelik faaliyetlerini organize eden Kuzey Sevk ve İdare Karargahı YJA-Star sorumlusu Peyman Bagok kod adlı Hülya Mercen etkisiz hale getirildi.

MİT’in Irak/Metina bölgesinde gerçekleştirdiği operasyonla, Türkiye’ye yönelik faaliyetlerin yönetildiği Kuzey Sevk ve İdare Karargahı’nın sözde sorumlusu olan YJA-Star örgütü mensubu Peyman Bagok kod adlı Hülya Mercen etkisiz hale getirildi.

Polis, evde düzenlediği operasyonda 2 adet hafif makineli tüfek buldu

Sıradaki haber:

Polis, evde düzenlediği operasyonda 2 adet hafif makineli tüfek buldu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.