h Dolar 33,0664 % -0.05
h Euro 36,0371 % -0.05
h Sterlin 42,7349 % -0.22
h Altın (Gr) 2.552,61 %-1,84
h BIST100 11.143,20 %0,03
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Manisa’da Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Okundu

Manisa’da Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Okundu

Pençe-Kilit bölgesinde yaşanan çatışmada 9 Mehmetçik şehit oldu. Manisa'da gıyabi cenaze namazı kılındı ve dualar edildi. Milli İrade Platformu tarafından yapılan basın açıklamasında, terör saldırısını lanetledik ve terörle mücadelemizin devam edeceğini vurguladık. Şehitleri anma programına Şehzadeler Belediye Başkanı, Manisa İl Temsilcisi ve diğer STK başkanları da katıldı. Yapılması planlanan yürüyüş ise şehitler nedeniyle iptal edildi.

Manisa’da Pençe-Kilit bölgesinde askeri üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle yapılan çatışmada şehit olan 9 Mehmetçik için gıyabi cenaze namazı kılındı. Manisa halkının da katılımıyla Şehzadeler ilçesinde bulunan tarihi Hatuniye Camii’nde gerçekleşen namazın ardından Milli İrade Platformu tarafından basın açıklaması yapıldı. Açıklamada, teröre ve terör destekleyicilerine lanet okunarak vatanseverlerin birlik ve beraberlik mesajı verildi. Programa Manisa Belediye Başkanı, sendika temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu başkanları da katıldı. Daha önce planlanan yürüyüş ise şehitlerin anısına iptal edildi.

Mardin’de su sayacı okuyucusuna saldırı! İşte detaylar…

Sıradaki haber:

Mardin’de su sayacı okuyucusuna saldırı! İşte detaylar…

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.