h Dolar 33,0521 % -0.08
h Euro 36,0322 % -0.08
h Sterlin 42,9299 % -0.06
h Altın (Gr) 2.571,39 %0,40
h BIST100 11.064,85 %0,37
a

Akdeniz Üniversitesi Cami’sinde mahsur kalan kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Olay, Akdeniz Üniversitesi yerleşkesindeki camide meydana geldi. Bir grup öğrenci, caminin altındaki korkuluklarla çevrili klima ünitelerinin içinde sıkışmış bir kedi olduğunu fark etti. Kendi çabalarıyla kediye müdahale etmeye çalışsalar da başarılı olamayınca durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdiler. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri yönlendirildi. Ekipler, korkulukların bir bölümünü açarak kediyi kurtardı. Kedinin hemen ardından yerleşke içinde gözden kaybolduğu görüldü.

Üniversite öğrencisi Mustafa Boyraz, “Kedi üst kısımdan girmiş ve alt tarafta mama olduğunu görmüş olmalı. Mamanın peşine düşerken sıkışmış kalmış ve yardım için miyavlamaya başlamıştı. Biz de onu fark ettiğimizde sıkışmış vaziyetteydi. Elimizden çıkarmaya çalıştık, ancak başaramadık. Neyse ki itfaiye ekipleri gelip kediye özgürlüğünü geri verdiler” dedi.

İran plakalı bir otobüste uyuşturucu yakalandı

Sıradaki haber:

İran plakalı bir otobüste uyuşturucu yakalandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.