h Dolar 32,9195 % -0.4
h Euro 35,8785 % -0.4
h Sterlin 42,5764 % -0.34
h Altın (Gr) 2.526,98 %-0,93
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Malkara’da uyuşturucuyla mücadele hız kesmiyor!

Malkara’da uyuşturucuyla mücadele hız kesmiyor!

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Gönence Mahallesi'nde bir şüphelinin evinde yaptıkları aramada uyuşturucu madde bulundu. Şüpheli Ü.G., uyuşturucu madde bulundurmak, kabul etmek ve satın almak suçlamalarıyla gözaltına alındı. Jandarma ekipleri, arama sırasında uyuşturucu kullanma aparatları ve kenevir tohumları da ele geçirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Malkara ilçesi Gönence Mahallesi’nde bir şüphelinin evinde gerçekleştirdikleri arama sonucunda uyuşturucu madde bulundu.

Jandarma ekipleri, Gönence Mahallesi’nde bulunan şüphelinin evinde yapılan aramada uyuşturucu madde kalıntılarıyla dolu folyolar, uyuşturucu kullanımında kullanılan eşyalar ve kenevir tohumları ele geçirdi. Şüpheli Ü.G., uyuşturucu madde bulundurma, kabul etme ve satın alma suçlarıyla gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Boşanma sürecinde olan eşinin yüzüne asit atan kişiye 7 yıl hapis istemi

Sıradaki haber:

Boşanma sürecinde olan eşinin yüzüne asit atan kişiye 7 yıl hapis istemi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.