h Dolar 31,0708 % 0.17
h Euro 33,6790 % 0.17
h Sterlin 39,4560 % 0.03
h Altın (Gr) 2.032,04 %0,76
h BIST100 9.374,20 %0,29
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Lüleburgaz’da hatalı park nedeniyle itfaiye erişimi engelleniyor

Lüleburgaz’da hatalı park nedeniyle itfaiye erişimi engelleniyor

Lüleburgaz'da bir iş yerinden yangın ihbarı alan itfaiye ekipleri, olay yerine gitmek üzere harekete geçti. Ancak sokakta hatalı park eden araçlar, itfaiye aracının geçişini engelledi. Uzun süren bekleyişin ardından araç sahipleri, araçlarını çekerek itfaiye aracının geçmesini sağladı. Bu durum karşısında itfaiye ekipleri ve vatandaşlar tepki göstererek, duyarlılık çağrısında bulundu. Trafik ekipleri ise hatalı park yapan sürücülere cezai işlem uyguladı.

Lüleburgaz’da Yangın İhbarına Giden İtfaiye Ekibi, Hatalı Park Eden Araçlar Yüzünden Zor Anlar Yaşadı

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde, bir iş yerinden gelen yangın ihbarı üzerine harekete geçen Lüleburgaz Belediyesi itfaiye ekibi, olay yerine gitmek için harekete geçti. Ancak yakındaki bir sokakta hatalı park edilen araçlar yüzünden zor anlar yaşadılar. Orta yerde sıkışan itfaiyeciler, araç sahiplerine ulaşmaya çalıştılar.

Uzun bir bekleyişin ardından, sürücüler araçlarını çekerek itfaiye aracının geçişini sağladılar ve olay yerine intikal etmelerine yardımcı oldular. Hatalı park yapan araç sürücülerine trafik ekipleri tarafından cezai işlem uygulandı.

Yaşanan duruma itfaiye ekipleri ve vatandaşlar büyük tepki göstererek, duyarlılık çağrısında bulundular. İtfaiye ekiplerinin acil müdahalelerini engelleyecek şekilde araç park etmemeleri konusunda herkesi uyarmaktadırlar.

Fuhuş operasyonunda 12 kadın kurtarıldı, 6 kişi tutuklandı

Sıradaki haber:

Fuhuş operasyonunda 12 kadın kurtarıldı, 6 kişi tutuklandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.