h Dolar 33,0926 % 0.2
h Euro 36,1962 % 0.2
h Sterlin 43,0546 % 0.35
h Altın (Gr) 2.618,63 %-0,11
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Lise öğrencisi, intihar etmeden önce sınıf arkadaşlarından helallik istedi

Lise öğrencisi, intihar etmeden önce sınıf arkadaşlarından helallik istedi

Trabzon'un Yomra ilçesinde bir lise öğrencisi, kız arkadaşıyla tartıştıktan sonra intihar etti. Arkadaşlarına bir not bırakan öğrencinin helallik istediği ve tabancayı kafasına dayayarak veda ettiği belirtildi. Olayın ardından yapılan incelemede öğrencinin başarılı olduğu ve intihar öncesinde helallik istediği ortaya çıktı. Soruşturma devam ediyor.

Trabzon’un Yomra ilçesinde yaşanan bir olay sonucunda, lise öğrencisi bir genç intihar etti. Kız arkadaşıyla yaşadığı bir tartışmanın ardından, yapmış olduğu notta “Karşılık bulabilseydim böyle olmazdı” ifadelerine yer veren genç, kafasına doğrulttuğu tabanca ile hayatına son verdi. Ahmet Emin Köse adındaki 16 yaşındaki bu genç, Yomra Anadolu Lisesi’nde okumaktaydı. Tartışmanın ardından silahı eline alan Köse, arkadaşları tarafından ikna edilmeye çalışılsa da tabancayı bırakmadı. Ardından genç, kültür merkezinin arkasına geçerek kafasına doğru tuttuğu tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Köse, hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Bugün yapılan cenaze töreniyle birlikte genç, Yomra ilçesindeki Namık Kemal Camii’nde defnedildi. Köse’nin cenaze namazına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Başkanvekili Atilla Ataman, ailesi, yakınları, okul arkadaşları ve vatandaşlar katıldı. Genç adamın yanında bulunan çantasında yapılan araştırmalar sonucunda ise bir not bulundu. Notunda “Karşılık bulabilseydim böyle olmaz” sözleri yer alıyordu. Ayrıca, olayın birkaç saat öncesinde başarılı bir şekilde derslerini tamamlayan Köse’nin, sınıf arkadaşlarından helallik istediği ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

Batman’da Uyuşturucu Operasyonu: İki Kişi Tutuklandı!

Sıradaki haber:

Batman’da Uyuşturucu Operasyonu: İki Kişi Tutuklandı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.