h Dolar 33,0261 % 0.04
h Euro 36,0434 % 0.04
h Sterlin 42,9480 % -0.04
h Altın (Gr) 2.569,10 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Lise öğrencilerine, üniversite hakkında eksiksiz bilgi sunuldu

Lise öğrencilerine, üniversite hakkında eksiksiz bilgi sunuldu

Bilecik Ertuğrulgazi Lisesi öğrencilerine "Üniversiteli Olmak" konulu bir seminer verildi. Seminerde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şube Müdürleri de katıldı. Öğrencilere üniversite sınavıyla ilgili bilgiler verildi ve çalışma stratejileri belirlendi. Seminerin sonunda öğrencilerin soruları cevaplandı. Bu etkinliğin diğer liselere de verileceği belirtildi.

Bilecik Ertuğrulgazi Lisesi öğrencilerine, “Üniversiteli Olmak” konulu bir seminer düzenlendi. Seminer, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen seminere, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şube Müdürleri Mehmet Nesih Tunçay ile İsa Güneş, Okul Müdürü Zaim Akbulut ve lise öğrencileri de katıldı. Seminerde, üniversite sınavının içeriği hakkında ayrıntılı bilgiler verildi ve sınava özgü çalışma stratejileri belirlendi. Ayrıca üniversite eğitimi almış olmanın avantajları da anlatıldı. Seminer sonunda lise öğrencilerinin soruları da cevaplandırıldı. Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin bu etkinliğinin Bilecik’teki diğer liselere de sunulacağı belirtildi.

Esenyurt’ta, okul önlerinde yapılan polis uygulamasına helikopter de destek verdi

Sıradaki haber:

Esenyurt’ta, okul önlerinde yapılan polis uygulamasına helikopter de destek verdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.