h Dolar 32,9068 % -0.43
h Euro 35,8901 % -0.43
h Sterlin 42,5464 % -0.39
h Altın (Gr) 2.530,24 %-0,80
h BIST100 11.172,75 %0,15
a

Kütahya’da tüm pavyonlar kapatıldı

Kütahya'da faaliyet gösteren 10 pavyon, artan asayiş ve narkotik olayları sebebiyle süresiz olarak kapatıldı. Valilik tarafından yapılan açıklamada, pavyonlarda yaşanan asayiş ve narkotik olaylarının artması, işletmelerde personel eksikliği ve ruhsat alımıyla ilgili mevzuata aykırılıklar tespit edildiği belirtildi. Bu nedenle, pavyon ruhsatlı işletmeler mühürlenerek kapatıldı.

Kütahya’da faaliyet gösteren 10 pavyon, artan asayiş ve narkotik olayları sebebiyle süresiz olarak kapatıldı. Valilik tarafından yapılan açıklamada, Vefa Mahallesi Sardunya Sokak üzerinde bulunan ve pavyon ruhsatına sahip işletmelerde son yıllarda meydana gelen asayiş ve narkotik olaylarının artması, işletmelerde özel güvenlik personeli görevlendirilmemesi ve ruhsat almak için gerekli mevzuata uygun olmayan fiziki eksikliklerin tespit edilmesi üzerine Valilik kararıyla söz konusu pavyonlar mühürlenerek kapatıldı.

Selimiye’de Regaip Kandili etkinlikleri büyük bir coşkuyla kutlandı

Sıradaki haber:

Selimiye’de Regaip Kandili etkinlikleri büyük bir coşkuyla kutlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.