h Dolar 33,0985 % 0.17
h Euro 36,0691 % 0.17
h Sterlin 42,9505 % 0.1
h Altın (Gr) 2.561,51 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kütahya ilinde polisin gerçekleştirdiği Bölge Uygulamasında uyuşturucu hap yakalandı

Kütahya ilinde polisin gerçekleştirdiği Bölge Uygulamasında uyuşturucu hap yakalandı

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği Bölge Uygulaması'nda 28 adet sentetik ecza hap ve 1 kesici alet ele geçirildi. Uygulamada toplamda 198 şahıs ve 27 araçta Genel Bilgi Taraması yapıldı. Gürültü çıkaran bir şahsa idari işlem uygulanırken, 2 yoklama kaçağına da bildirim yapıldı.

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen Bölge Uygulaması sonucunda 28 adet sentetik ecza hapı ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Resmi Ekipler Amirliği’ne bağlı olan Yaya Devriyeler ve Çarşı Mahalle Bekçileri, 1 Amir, 6 Resmi Ekip (13 Personel) ve 10 ÇMB personeli ile birlikte Dumlupınar Bulvarı, Ok Meydanı Mahallesi, Radar Caddesi, Hisar Bölgesi, Maltepe Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Hacıazizler Yolu, Zafertepe Mahallesi Okullar Bölgesi, Cephanelik ve Hayvan Pazarı Bölgesi’nde şüpheli araç ve şahıslar üzerinde Bölge Uygulaması gerçekleştirdi. Toplamda 198 şahıs ve 27 aracın GBT kontrolü yapıldı. Uygulama kapsamında, 28 adet sentetik ecza hapı ve 1 kesici alet ele geçirildi. Gürültü çıkaran bir şahsa Kabahatler Kanunu’na uygun olarak idari işlem yapıldı. Ayrıca, 2 kişinin yoklama kaçağı olduğu tespit edilerek gerekli tebligatlar yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Arıtma Tesisi’ndeki şok edici olayın katili yakalandı: Sosyal medyada tehditler savurduğu ortaya çıktı

Sıradaki haber:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Arıtma Tesisi’ndeki şok edici olayın katili yakalandı: Sosyal medyada tehditler savurduğu ortaya çıktı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.