h Dolar 32,8424 % 1.03
h Euro 35,3409 % 1.03
h Sterlin 41,7531 % 0.82
h Altın (Gr) 2.485,98 %2,21
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kışa Karlı Merhaba! Meteorolojik Uyarı: Güçlü Kar Yağışı Geliyor

Kışa Karlı Merhaba! Meteorolojik Uyarı: Güçlü Kar Yağışı Geliyor

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü, Erzurum, Ardahan ve Bayburt çevrelerinde gece saatlerinde kuvvetli kar yağışı beklendiğini duyurdu. Kar kalınlığının 10-20 cm arasında olması beklenen uyarıda, ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, çığ, tipi gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması gerektiği vurgulandı. Hava durumuyla ilgili risklere karşı dikkatli olunması çağrısı yapıldı.

Erzurum, Ardahan ve Bayburt illerinde gece saatlerinde kuvvetli kar yağışı bekleniyor

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Erzurum, Ardahan ve Bayburt çevrelerinde kuvvetli kar yağışı uyarısı yapıldı. Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nin son değerlendirmelerine göre, bu gece saatlerinden itibaren Erzurum, Ardahan ve Bayburt’ta 10-20 cm yoğunlukta kar yağışı bekleniyor. Yetkililer, olumsuz hava koşullarının yol açabileceği ulaşım aksamaları, buzlanma, don ve çığ gibi risklere karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, buzlanma, don olayları gibi risklerin de meydana gelebileceği hatırlatıldı.

Erzurum, Ardahan ve Bayburt’ta Kuvvetli Kar Yağışı Uyarısı

Büyükçekmece’de gerçekleşen “rüşvet” soruşturmasında yakalanan şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

Sıradaki haber:

Büyükçekmece’de gerçekleşen “rüşvet” soruşturmasında yakalanan şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.