h Dolar 33,0142 % -0.01
h Euro 36,0242 % -0.01
h Sterlin 42,9424 % -0.06
h Altın (Gr) 2.568,23 %-0,05
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kırıkkale’de polis operasyonunda aranan 9 şüpheli yakalandı

Kırıkkale’de polis operasyonunda aranan 9 şüpheli yakalandı

Kırıkkale'de gerçekleştirilen "şok" uygulamasında, çeşitli suçlardan aranan 9 şüpheli polis tarafından yakalanarak cezaevine teslim edildi. Şehirde vatandaşların güvenliğini sağlamak için yapılan çalışmalarda, polis ekipleri GBT kontrolleri yaparak sürücüler ve yolcuları sorguladı. Yapılan kontrollerde, B.U.A. ve C.A. isimli şahısların hapis cezaları olduğu belirlendi. Polis ekipleri, teknik ve fiziki takipler sonucunda çeşitli suçlardan aranan 7 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan 9 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kırıkkale’de polis ekipleri, gerçekleştirdikleri “şok” uygulama ile çeşitli suçlardan aranan 9 şüpheliyi yakalayarak cezaevine teslim etti. Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Şehir merkezinde belirlenen noktalarda gerçekleştirilen “şok uygulaması”nda polis ekipleri, sürücüler ve yolcuların genel bilgi toplama (GBT) kontrollerini gerçekleştirdi. Yapılan sorgulamalar sonucunda B.U.A. ve C.A. isimli şüphelilerin uzun süreli hapis cezalarına çarptırıldığı belirlendi. Polis ekipleri, teknik ve fiziki takipler sonucunda aranan şahısları yakalayarak toplamda 7 şüpheliyi gözaltına aldı. İfade işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen 9 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan kadın şahıs polis tarafından yakalandı.

Sıradaki haber:

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan kadın şahıs polis tarafından yakalandı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.