h Dolar 31,2268 % 0.07
h Euro 33,9182 % 0.07
h Sterlin 39,5651 % 0.03
h Altın (Gr) 2.043,11 %0,14
h BIST100 9.062,36 %-1,28
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kırıkkale’de dolandırıcılıktan 9 yıl hapis cezası bulunan bir kişi tutuklandı

Kırıkkale’de dolandırıcılıktan 9 yıl hapis cezası bulunan bir kişi tutuklandı

Kırıkkale'de dolandırıcılık suçundan 9 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan B.N.G., polis tarafından yakalanarak cezaevine teslim edildi.İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor. Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda aranan hükümlü B.N.G. yakalandı. Dolandırıcılık suçundan aranan hükümlü, polis merkezindeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

Kırıkkale’de Hükümlü, 9 Yıl Hapis Cezasıyla Yakalandı

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, dolandırıcılık suçundan 9 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.N.G.’yi yakaladı. Hükümlü, bilişim sistemleri ve bankaların kullanılmasıyla gerçekleşen dolandırıcılık suçundan aranıyordu. Yakalanan hükümlü, emniyetteki işlemlerinin ardından Keskin F Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi. Halkın huzur ve güvenliği için gerçekleştirilen bu başarılı operasyon, dolandırıcılara yönelik caydırıcı bir mesaj niteliği taşıyor.

Hollanda’da Kur’an-ı Kerim’e yönelik çirkin bir saldırı gerçekleşti

Sıradaki haber:

Hollanda’da Kur’an-ı Kerim’e yönelik çirkin bir saldırı gerçekleşti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.