h Dolar 33,0616 % 0.06
h Euro 36,1043 % 0.06
h Sterlin 42,9329 % 0.11
h Altın (Gr) 2.570,51 %0,36
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kırıkkale’de ahır ve samanlık alevlere teslim oldu

Kırıkkale’de ahır ve samanlık alevlere teslim oldu

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesine bağlı bir köyde çıkan yangında ahır ve samanlık büyük hasar gördü. Henüz nedeni belirlenemeyen yangın, kısa sürede yayıldı ve ağır ve samanlığın tamamını sardı. İçindeki 6 büyükbaş hayvan vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Yangına itfaiye ve jandarma ekipleri müdahale etti ve 2 saatlik çalışmanın ardından yangın kontrol altına alındı. Yangının çıkış sebebiyle ilgili inceleme başlatıldı.

Kırıkkale’ye bağlı Bahşılı ilçesinde bulunan bir köyde meydana gelen yangın, ahır ve samanlıkta büyük maddi hasara yol açtı. Olay, sabah saatlerinde Çamlıca köyünde meydana geldi. Köydeki ahır ve samanlıkta bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın hızla yayıldı ve tüm alanı sardı. Yangın sırasında içeride bulunan 6 büyükbaş hayvan, köy sakinlerinin yardımıyla kurtarıldı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kırıkkale ve Bahşılı Belediyeleri’ne ait itfaiye araçları yangına müdahale etti ve 2 saat süren çalışmalar sonucunda yangın kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları yapılarak yangın tamamen söndürüldü. İlgili makamlar, yangının çıkış nedeniyle ilgili araştırma başlattı.

Hayatını kaybeden öğretmene meslektaşları vefa gösterdi

Sıradaki haber:

Hayatını kaybeden öğretmene meslektaşları vefa gösterdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.