h Dolar 33,0679 % 0.08
h Euro 36,1213 % 0.08
h Sterlin 42,9479 % 0.14
h Altın (Gr) 2.570,12 %0,35
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kaymakam Erdem, pazarcı esnafını ziyaret etti

Kaymakam Erdem, pazarcı esnafını ziyaret etti

Kütahya'nın Pazarlar ilçesindeki pazarcı esnaflarını ziyaret eden Kaymakam Hüseyin Safa Erdem, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Esnaflara ve vatandaşlara hayırlı kazançlar dileyen Erdem, huzur içinde yapılan alışverişlerin devam etmesini temenni etti. Ziyaretini değerlendiren Erdem, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti ve her zaman vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi. Esnaf ve vatandaşlar, Erdem'e teşekkür ettiler.

Kütahya’nın Pazarlar ilçesinin Kaymakamı Hüseyin Safa Erdem, pazarcı esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Pazar yerinde bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Erdem, esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşlara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Kaymakam, huzur içinde gerçekleştirilen pazar alışverişlerinin devamını temenni etti. Ziyaretin sonunda bir açıklama yapan Kaymakam Erdem, vatandaşlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti ve her zaman vatandaşların yanında olduklarını vurguladı. Esnaf ve vatandaşlar da Kaymakam Erdem’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

Didim’de yapılan operasyonda kaçak içki yakalandı!

Sıradaki haber:

Didim’de yapılan operasyonda kaçak içki yakalandı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.