h Dolar 33,1091 % 0.21
h Euro 36,1982 % 0.21
h Sterlin 43,0836 % 0.41
h Altın (Gr) 2.611,12 %-0,39
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kavgalı olduğu kişiye ateş eden saldırgan, yanlışlıkla geçen bir çocuğu da vurdu

Kavgalı olduğu kişiye ateş eden saldırgan, yanlışlıkla geçen bir çocuğu da vurdu

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde husumetlisine ateş açan bir şahıs, husumetlisiyle birlikte yoldan geçen bir çocuğu da yaraladı. Saldırgan, araç içerisinden pompalı tüfekle ateş açarak S.K.'yi bacağından yaraladı. Aynı sırada oradan geçmekte olan 15 yaşındaki M.S.C. de bacağına isabet eden saçmalarla yaralandı. Yaralılar hemen hastanelere götürülürken polis, kaçan saldırganı bulmak için geniş çaplı bir operasyon başlattı. Olayla ilgili soruşturma ise başlatıldı.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bir olay meydana geldi. İddiaya göre, aralarında husumet bulunan bir şahıs, husumetlisiyle birlikte yoldan geçen bir çocuğa ateş açtı. Kiçikapı Mahallesi İnönü Bulvarı’nda gerçekleşen olayda, S.K. isimli kişiye araç içerisinden pompalı tüfekle ateş edildi. S.K. bacağına isabet eden saçmalarla yaralanırken, aynı anda yoldan geçen 15 yaşındaki M.S.C. de bacağına isabet eden saçmalarla yaralandı. Polis ve sağlık ekipleri hemen olay yerine sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalelerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ve Kayseri Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Kaçan saldırganın yakalanması için polis ekipleri geniş çaplı bir çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma da başlatıldı.

Sultanbeyli’de Tutkulu Takipçi Tarafından Öldürülen Genç Kız Son Nefesini Verdi

Sıradaki haber:

Sultanbeyli’de Tutkulu Takipçi Tarafından Öldürülen Genç Kız Son Nefesini Verdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.