h Dolar 33,0521 % -0.08
h Euro 36,0322 % -0.08
h Sterlin 42,9299 % -0.06
h Altın (Gr) 2.571,39 %0,40
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kastamonu’da ahşap bir ev, yangın sonucunda tamamen kül oldu

Kastamonu’da ahşap bir ev, yangın sonucunda tamamen kül oldu

Kastamonu'nun Araç ilçesinde çıkan yangında, Mehmet Ilıc'a ait ahşap ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangın sırasında ahırda bulunan hayvanlar köylülerin yardımıyla kurtarıldı. Araç itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın diğer evlere sıçramadan kontrol altına alındı ve söndürüldü.

Kastamonu’nun Araç ilçesinde çıkan yangın sonucunda bir ahşap ev kullanılamaz hale geldi. İğdir köyünde, ev sahibi Mehmet Ilıc’a ait olan ahşap evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın hızla büyüyerek evin tamamını sardı. Yangın esnasında ahırda bulunan hayvanlar köylülerin yardımıyla kurtarıldı. Araç itfaiye ekipleri köye haber verildikten sonra olay yerine sevk edildi. Ekiplerin zamanında müdahalesi sayesinde yangın diğer evlere sıçramadan kontrol altına alınarak söndürüldü. Ancak ev yangın sonucunda kullanılamaz duruma geldi.

Mahkeme, Sarız’da işlenen cinayetin duruşmasını sürdürdü

Sıradaki haber:

Mahkeme, Sarız’da işlenen cinayetin duruşmasını sürdürdü

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.