h Dolar 32,8248 % 0.04
h Euro 35,2439 % 0.04
h Sterlin 41,7711 % -0.2
h Altın (Gr) 2.451,13 %-1,53
h BIST100 10.771,36 %0,29
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kamyon şoförü, trafik kurallarını hiçe saymasıyla tepki topladı

Kamyon şoförü, trafik kurallarını hiçe saymasıyla tepki topladı

Ankara'da Konya Yolu'nda seyir halindeki 2 kamyon sürücüsü, orta ve sol şeridi ihlal ederek diğer sürücülerin tepkisini çekti. Yolda seyir eden diğer sürücüler, cep telefonu kameralarını kullanarak bu kural ihlalini kayıt altına aldı. Bu durum trafiği tehlikeye atmaları nedeniyle kamyon sürücülerine tepki gösterilmesine yol açtı.

Ankara’da meydana gelen bir olayda, iki kamyon sürücüsü trafik kurallarını ihlal ederek trafiği tehlikeye attı. Konya Yolu’nda gerçekleşen bu olayda, kamyonlar sol şeridi kullanarak orta ve sol şeritleri ihlal ettiler. Bu kural ihlali diğer sürücülerin tepkisini çekerken, o anları cep telefonu kameralarıyla kaydettiler.

Ankara’da seyir halinde olan kamyonlar, trafiği tehlikeye atarak orta ve sol şeritleri ihlal etti. Konya Yolu’nda yaşanan olayda, iki kamyon sürücüsü sol şeridi kullanarak kural ihlali yapmıştır. Diğer sürücüler ise bu duruma tepki göstermiş ve yaşanan olayı cep telefonları ile kaydetmiştir.

Konya’da levha çarpan tır sürücüsü feci şekilde hayatını kaybetti

Sıradaki haber:

Konya’da levha çarpan tır sürücüsü feci şekilde hayatını kaybetti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.