h Dolar 33,0603 % -0.02
h Euro 36,1683 % -0.02
h Sterlin 42,9140 % -0.29
h Altın (Gr) 2.616,38 %0,10
h BIST100 11.219,24 %0,76
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kahraman kuvvet komutanları, yaralı askerlerimizi ziyaret etti

Kahraman kuvvet komutanları, yaralı askerlerimizi ziyaret etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, Şırnak'tan İstanbul'a dönerken kuvvet komutanlarıyla birlikte yaralı askerleri ziyaret etti. Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu ve Şırnak Valisi Cevdet Atay, Pençe-Kilit Harekatı'nda yaralanan Mehmetçiklerin sağlık durumu hakkında bilgi alarak acil şifalar diledi. Bu gelişme, Milli Savunma Bakanlığı tarafından sosyal medya hesabından duyuruldu.

Milli Savunma Bakanı ve Genelkurmay Başkanı Yaralı Mehmetçikleri Ziyaret Etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, İstanbul’da gerçekleştirilecek güvenlik toplantısına katılmak üzere Şırnak’tan dönüş yolundayken, kuvvet komutanlarının yaralanan askerleri ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki güvenlik toplantısına katılmak üzere Şırnak’tan İstanbul’a dönüş yaparken, kuvvet komutanlarının da yaralanan Mehmetçikleri ziyaret ettiği belirtildi. Paylaşımda, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu ve Şırnak Valisi Cevdet Atay’ın Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Mehmetçiklerin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldığı ve kahraman askerlere acil şifalar dilediği ifade edildi.

Konya’da şehitler anısına tören düzenlendi, Gazze’de acil ateşkes çağrısı yapıldı

Sıradaki haber:

Konya’da şehitler anısına tören düzenlendi, Gazze’de acil ateşkes çağrısı yapıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.