h Dolar 32,9595 % 0.25
h Euro 35,3864 % 0.25
h Sterlin 41,9813 % 0.06
h Altın (Gr) 2.456,32 %0,22
h BIST100 10.679,98 %-0,82
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kadın çantası, Karaman’da bir okulun bahçe duvarına bırakılınca polis harekete geçti

Kadın çantası, Karaman’da bir okulun bahçe duvarına bırakılınca polis harekete geçti

Karaman'da bulunan bir okulun bahçe duvarına bırakılan şüpheli kadın kol çantası, bomba imha uzmanı tarafından kontrollü bir şekilde patlatıldı. Çantanın içinde herhangi bir şüpheli unsur bulunmadığı belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Karaman’da bir okulda yaşanan olayda, bahçe duvarına bırakılan şüpheli bir kadın kol çantası fünye ile patlatıldı. Ancak yapılan incelemede çantanın boş olduğu ortaya çıktı.

Koçakdede Mahallesi’nde bulunan 19 Mayıs İlkokulu’nun bahçe duvarında bulunan kadın kol çantasını fark eden vatandaşlar, durumdan şüphelenerek hemen polise haber verdi. İhbar üzerine polis ekipleri olay yerine gelerek güvenlik önlemleri aldı. Vatandaşlar uzaklaştırılırken, çantanın bulunduğu sokağın trafiğe kapatılmasına karar verildi. Bomba imha uzmanı çağrıldı ve özel kıyafetlerini giyerek çantayı kontrol etti. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra şüpheli çanta kontrollü bir şekilde patlatıldı. Ancak yapılan incelemede çantanın içinde hiçbir şüpheli şey bulunmadığı tespit edildi.

Çanta daha sonra polis tarafından incelenmek üzere götürüldü.

Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonunda 5 Kişi Gözaltına Alındı

Sıradaki haber:

Şanlıurfa’da Uyuşturucu Operasyonunda 5 Kişi Gözaltına Alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.