h Dolar 33,0909 % 0.07
h Euro 36,2775 % 0.07
h Sterlin 43,1016 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,95 %0,31
h BIST100 11.207,51 %0,66
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Kaçık Yerin Altında Mahsur Kalan İşçilere Güvence Veren Bekleyiş

Kaçık Yerin Altında Mahsur Kalan İşçilere Güvence Veren Bekleyiş

Tekirdağ'ın Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrika inşaatında meydana gelen göçükte 2 işçi 9 metre toprak altında kalmıştır. Adem Kalaycı ve Zekariya Midilli'nin kurtarılması için umutlu bekleyiş devam ediyor. Olaya yakın çevredeki meslektaşlar da destek için bölgeye akın etmektedir. Ekipler, işçilerin kurtarılması için yoğun çaba göstermektedir. Şu ana kadar yaklaşık 4 ton kum çıkarılmıştır.

Tekirdağ’ın Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrika inşaatında meydana gelen göçükte, 2 işçi toprak altında kalmış durumda. Adem Kalaycı ve Zekariya Midilli, alüminyum fabrikası inşaatı sırasında meydana gelen göçükte, 9 metre derinlikte toprak altında mahsur kalmış durumda. Arkadaşları umutlu bir şekilde beklerken, çevre illerden gelen meslektaşları da olay yerine akın etmiş durumda. Ekipler, işçileri kurtarmak için büyük bir çaba sarf ederken, zaman zaman bölgede gerginlik yaşanıyor. Şu ana kadar yaklaşık 4 ton kum çıkarıldı.

İzmir’de Tarihi Kılıçlaşma Operasyonu: 1 Milyar Dolarlık Kara Para Aklaması

Sıradaki haber:

İzmir’de Tarihi Kılıçlaşma Operasyonu: 1 Milyar Dolarlık Kara Para Aklaması

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.