h Dolar 33,0909 % 0.07
h Euro 36,2775 % 0.07
h Sterlin 43,1016 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,95 %0,31
h BIST100 11.207,51 %0,66
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Jandarma, uyuşturucu satıcılarına müsaade etmedi: 2 kişi gözaltına alındı

Jandarma, uyuşturucu satıcılarına müsaade etmedi: 2 kişi gözaltına alındı

Kuşadası'nda yapılan bir operasyonda, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 2 şüpheli yakalandı. Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmada, S.D. ve B.A. isimli şahısların torbacılık yaptığı ve uyuşturucu ticareti yaptığı belirlendi. Şüpheliler sağlık testlerinde uyuşturucu madde kullandığı tespit edilerek gözaltına alındı. Tutuklanan şüpheliler cezaevine gönderildi.

Kuşadası’nda Jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 2 şüpheli yakalandı.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Güzelçamlı Mahallesinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan kişilere yönelik bir çalışma düzenledi. Yapılan araştırmalar sonucunda, S.D. ve B.A. adlı şüphelilerin uyuşturucu tacirleri olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri harekete geçerek, 2 şüpheliyi yakaladı. Şüpheli sağlık kontrollerinde uyuşturucu kullanımı tespit edildi. Gözaltına alınan 2 kişi, adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Genç kadının intihar ettiği olayla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Sıradaki haber:

Genç kadının intihar ettiği olayla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.